FILMY O ŚWIĘTYCH


1. Ojciec Pio
2. Filip Neri (Ja wolę raj)
3. Święty Patryk
4. Rita z Cascia

FILMY EWANGELIZACYJNE


1. Spotkanie
2. Raj utracony (Spotkanie II)
3. Bóg nie umarł
4. Czy naprawdę wierzysz?

FILMY BIBLIJNE


1. Pasja
2. Młody Mesjasz
3. Józef z Egiptu
4. Mojżesz

FILMY EWANGELIZACYJNE


Spotkanie oraz Spotkanie 2 (Raj utracony)

Film ten opowiada o niezwykłym spotkaniu, które miało miejsce w nietypowych okolicznościach. Szalejąca burza i padający deszcz spowodowały, że droga została tymczasowo zamknięta, a pięcioro podróżnych nie mając innego wyjścia, zatrzymuje się w przydrożnym barze o dziwnej nazwie “Ostatnia Szansa”.
Spotykają się tam z Kimś niezwykłym, który daje im szansę podjęcia decyzji… czy podejmą tę najwłaściwszą?

 

Bóg nie umarł

Publiczność chrześcijańska pokochała film za brawurowo poprowadzoną historię ukazującą współczesną walkę o kwestie wiary – walki, która odbywa się każdego dnia w salach amerykańskich uniwersytetów, gdzie profesorowie-ateiści starają się stłamsić niepewnych siebie studentów wierzących w nauki Biblii. „Do napisania scenariusza Bóg nie umarł zainspirowała nas informacja, że 65% studentów, którzy rozpoczynają studia wierząc w Boga, kończy naukę jako ateiści. Byliśmy w ogromnym szoku”, mówi Cory Solomon. „Nie mogliśmy uwierzyć, że na naszych oczach rozgrywa się takie zło. Od samego początku chcieliśmy więc wykorzystać film Bóg nie umarł jako nośnik pewnych wartości oraz komentarz dotyczący tej zatrważającej sytuacji”.

 

Czy naprawdę wierzysz? (ang. Do you believe?)

Film „Czy naprawdę wierzysz?” to opowieść o potężnym darze, który drzemie w człowieku i tylko czeka, by go użyć… Kolejne dzieło twórców porywającej ekranizacji „Bóg nie umarł”.
 
Matthew nie może się otrząsnąć z wrażenia, jakie wywarło na nim spotkanie z odważnym ulicznym kaznodzieją. Kiedy wreszcie zrozumiał, jak ma wyglądać jego życie, zaczynają się dziać prawdziwe cuda, o których wcześniej nie marzył. W trudnych sytuacjach wzywa mocy Bożej, a ta dotyka nie tylko jego, lecz także ludzi, którzy pojawiają się na jego drodze: bezdomnej dziewczyny w ciąży, zawsze racjonalnego doktora czy mężczyznę umierającego na szpitalnej izbie przyjęć. Wszystkie te historie są częścią planu, którego scenariusz mógł napisać tylko Bóg.\]
Potęga wiary, siła nadziei, odwaga świadectwa. „Czy naprawdę wierzysz?” to więcej niż film. To pytanie, na które każdy musi sobie sam odpowiedzieć.

FILMY O ŚWIĘTYCH


1. Ojciec Pio
2. Filip Neri (Ja wolę raj)
3. Święty Patryk
4. Rita z Cascia

FILMY EWANGELIZACYJNE


1. Spotkanie
2. Raj utracony (Spotkanie II)
3. Bóg nie umarł
4. Czy naprawdę wierzysz?

FILMY BIBLIJNE


1. Pasja
2. Młody Mesjasz
3. Józef z Egiptu
4. Mojżesz